لوسترمهدی (انصاری)

برند برتر محصولات روشنایی و اکسسوار لوکس

درباره ما

تاسیس

کارخانه صنایع لوسترمهدی

توسط جناب آقای محمد جواد انصاری و آقای جعفر انصاری در سال 1360 در شهر تهران تاسیس شد. این تجربه بلند مدت خود موجب تجربه ای ارزشمند در حیطه تولید محصولات لوکس دکوراتیو گشته است.

امروزه استادکاران ما در فضایی نزدیک به 10.000 متر مربع در کنار یک دیگر و با هنر دست و تلفیق آن با تکنولوژی تلاش می کنند تا هرچه بیشتر بر شکوه و زیبایی فضای شما بیفزایند.

 

 

متریال

محصولات لوسترمهدی

با 4 متریال فولاد، پرسلان، برنج و کریستال ساخته می شود. وابسته به نوع متریال، محصولات دارای فینیشینگ های مختلفی از نظر پوشش نهایی می باشند.

استفاده از طلا، ورق نقره، کریستال های دوپوست و ... برای پوشش نهایی محصولات همه و همه به متریال اولیه بستگی دارد.

 

 

دست ساز بودن

بهره مندی از هنردست صنعتگران ماهر،

جزئی جدایی ناپذیر از پروسه تولید لوسترمهدی ، هنر دست صنعتگران و استاد کاران می باشد. به جرات می توان گفت بیش از 70 درصد از تمامی محصولات با دست هنرمند همکاران ما و به سفارش شما ساخته می شوند.

 

ساخت سفارشی

در کنار تنوع بی مانندی چون متریال، سایز، دیزاین و پوشش، 

لوسترمهدی همواره با آغوشی باز از درخواست های ساخت محصولات به صورت اختصاصی استقبال می نماید.

 برای پروژه های لوکس مسکونی، تجاری، مساجد و زیارتگاه ها که نیاز خاصی از محصول را به دنبال داشته باشند و از بین کالکشن های ما امکان انتخاب را نداشته باشند، امکان ساخت به صورت اختصاصی مهیا می باشد.

جهت مشاوره می توانید با دفتر مرکزی - بخش مشاوره خرید تماس حاصل نمایید.

مسئولیت اجتماعی

لوسترمهدی

خود را در مقابل حفاظت از محیط زیست مسئول می داند.

ما در استفاده از منابع طبیعی متعهدانه رفتار مینماییم و در این مسیر بی هیچ کم و کاستی تلاش میکنیم. از این رو انتقال کارخانه به اطراف تهران، به کارگیری سیستم تصفیه آب به روز، استفاده از لامپ های کم مصرف، کاشت نهال به صورت سالانه گوشه ای از اقدامات ما برای حفظ و نگهداری از این موهبت خدادادی می باشد.